سویدا

خال یا نقطۀ سیاهی در دل که محل احساسات است

جنسیت اسم سویدا

دختر

سویدا به انگلیسی

soveyda

تعداد سویدا ها در ایران

675

تلفظ سویدا به فارسی

سویدا

ریشه اسم سویدا

عربی

تلفظ سویدا به انگلیسی

/soveydā/

رنگ اسم سویدا

سبز

ابجد اسم سویدا

81

ابجد وسیط اسم سویدا

21

ابجد صغیر اسم سویدا

18

درباره نام سویدا

سویدا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سویدا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سویدا که در انگلیسی به صورت soveyda نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 675 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سویدا

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم سویدا و معنی اسم سویدا

ریشه اسم سویدا

همانطور که گفتیم ریشه اسم سویدا عربی می باشد و تلفظ سویدا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سویدا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /soveydā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سویدا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سویدا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سویدا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم سویدا در فرهنگ فارسی عمید:
خال یا نقطۀ سیاهی در دل که محل احساسات است.


معنی اسم سویدا در فرهنگ فارسی:
۱. دانه سیاه ۲. نقطه سیاه دل حبا القلب دانه دل

معنی اسم سویدا در ثبت احوال

(عربی، سوَیداء) (در قدیم) در باور قدما، نقطه ای سیاه بر دل که مرکز عشق و دیگر احساسات و عواطف است، سویدای دل، سیاهی دل، نقطه ی سیاه دل.

حروف ابجد و طالع بینی نام سویدا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سویدا عدد " 81 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سویدا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سویدا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سویدا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سویدا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نیک بخت، خجسته

ترکیب دو اسم محمد و جمال (ستوده و زیبایی)

عشق و دوست داشتن

یار صاف و ساده

حمایت کننده، پشتیبان، نگهبان

ترکیب دو اسم فاطمه و ثنا (رانده شده از آتش و ستایش)

شرابی که مایل به سرخی باشد، شراب انگوری

آرزوها، خواسته ها، دوست داشتنی ها

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید