سوگل

مورد علاقه و محبت زیاد، محبوب

جنسیت اسم سوگل

دختر

سوگل به انگلیسی

sowgol

تعداد سوگل ها در ایران

42,369

تلفظ سوگل به فارسی

سوگل

ریشه اسم سوگل

ترکی

تلفظ سوگل به انگلیسی

/so(w)gol/

رنگ اسم سوگل

صورتی

ابجد اسم سوگل

116

ابجد وسیط اسم سوگل

20

ابجد صغیر اسم سوگل

17

درباره نام سوگل

سوگل یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سوگل دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سوگل که در انگلیسی به صورت sowgol نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 42,369 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سوگل

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم سوگل و معنی اسم سوگل

ریشه اسم سوگل

همانطور که گفتیم ریشه اسم سوگل ترکی می باشد و تلفظ سوگل در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سوگل " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /so(w)gol/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سوگل بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سوگل در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سوگل در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم سوگل در لغت‌نامه دهخدا :
زردی باشد که بسبب آفتی در کشت‌زار افتد.

معنی اسم سوگل در واژه‌نامه آزاد :
ایرانی محبوب با ارزشمندترین زن حرمسرا. به سان گل

معنی اسم سوگل در ثبت احوال

(در گفتگو) مورد علاقه و محبت زياد، محبوب.

حروف ابجد و طالع بینی نام سوگل

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سوگل عدد " 116 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سوگل گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سوگل چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سوگل

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سوگل

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمود و رضا (ستوده و خشنود)

خو گیرنده و الفت گرفته با پادشاهان

ترکیب دو اسم فاطمه و طهورا (رانده شده از آتش و پاک)

دوست و یاورِ نیک منش

نام دختر مهراب پادشاه كابل، همسر زال و مادر رستم پهلوان شاهنامه

زیبارو، آتشین، سرخ‌روی

بازگشت به سوی خدا، نام یکی از پیامبران بنی اسرائیل

آن كه به آئين و دين خود ارزش دهد، روشنی دین

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید