سوژا

گیاه سویا

جنسیت اسم سوژا

دختر

سوژا به انگلیسی

suzha

تعداد سوژا ها در ایران

489

تلفظ سوژا به فارسی

سوژا

ریشه اسم سوژا

فرانسوی

تلفظ سوژا به انگلیسی

/sužā/

رنگ اسم سوژا

قرمز

ابجد اسم سوژا

67

ابجد وسیط اسم سوژا

15

ابجد صغیر اسم سوژا

18

درباره نام سوژا

سوژا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم سوژا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم سوژا، به خاطر ریشه فرانسوی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 489 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم سوژا

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم سوژا و معنی اسم سوژا

ریشه اسم سوژا

همانطور که گفتیم ریشه اسم سوژا فرانسوی می باشد و تلفظ سوژا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سوژا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sužā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سوژا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سوژا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سوژا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

سویا، گیاهی علفی یک ساله و کاشتنی، لوبیای روغنی، لوبیای چینی

معنی اسم سوژا در ثبت احوال

(فرانسوي، sojā) ۱- (در گياهي) سويا، گياهي علفي يك ساله و كاشتني؛ لوبياي روغني، لوبياي چيني؛ ۲- (در كردي) سوزان.

حروف ابجد و طالع بینی نام سوژا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سوژا عدد " 67 " و ابجد وسیط " 15 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سوژا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سوژا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سوژا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سوژا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و سبحان (ستوده و پاک)

سیب، درخت سیب جنگلی

امید، آرزو

ترکیب دو اسم فاطمه و ریحانه (رانده شده از آتش و گیاهی خوشبو)

شاه سلسله‌ي هخامنشی، پسر و جانشین اردشیر سوم، مؤسس خاندان اشكاني، بزرگ مرد

داراي مهر و محبت خوب و نيك

زیبا و آرامش بخش

آن که او را ستوده اند، ستایش شده

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید