سوزانا

سوزان

جنسیت اسم سوزانا

دختر

سوزانا به انگلیسی

suzana

تعداد سوزانا ها در ایران

672

تلفظ سوزانا به فارسی

سوزانا

ریشه اسم سوزانا

فارسی

تلفظ سوزانا به انگلیسی

/suzānā/

رنگ اسم سوزانا

نارنجی

ابجد اسم سوزانا

125

ابجد وسیط اسم سوزانا

17

ابجد صغیر اسم سوزانا

26

درباره نام سوزانا

سوزانا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سوزانا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سوزانا که در انگلیسی به صورت suzana نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 672 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سوزانا

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم سوزانا و معنی اسم سوزانا

ریشه اسم سوزانا

همانطور که گفتیم ریشه اسم سوزانا فارسی می باشد و تلفظ سوزانا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سوزانا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /suzānā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سوزانا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سوزانا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سوزانا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

سوزان: دارای حرارت و گرمای بسیار زیاد

معنی اسم سوزانا در ثبت احوال

(مركب از سوزان + الف اسم ساز)، ( سوزان.

حروف ابجد و طالع بینی نام سوزانا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سوزانا عدد " 125 " و ابجد وسیط " 17 " ، ابجد صغیر " 26 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سوزانا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سوزانا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سوزانا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سوزانا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم علی و احسان (بلندقدر و نیکویی)

مرد خنده‌روی، نیکو روی، نیکوکار، ساده دل

آرامش دهنده

نام پیامبر ایرانی در زمان گشتاسپ پادشاه کیانی

پیغمبر، رسول، (به مجاز) حضرت محمد (ص)

ترکیب دو اسم فاطمه و یاس (رانده شده از آتش و گلی خوشبو)

نجات یافته، آزاد

شیوا، آشفته، شیفته

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید