سورینا

نیرومند، قدرتمند، توانا، دلیر

جنسیت اسم سورینا

دختر

سورینا به انگلیسی

surina

تعداد سورینا ها در ایران

1,196

تلفظ سورینا به فارسی

سورينا

ریشه اسم سورینا

فارسی

تلفظ سورینا به انگلیسی

/surinā/

رنگ اسم سورینا

آبی

ابجد اسم سورینا

327

ابجد وسیط اسم سورینا

27

ابجد صغیر اسم سورینا

21

درباره نام سورینا

سورینا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سورینا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سورینا که در انگلیسی به صورت surina نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,196 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سورینا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم سورینا و معنی اسم سورینا

ریشه اسم سورینا

همانطور که گفتیم ریشه اسم سورینا فارسی می باشد و تلفظ سورینا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سورينا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /surinā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سورینا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سورینا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سورینا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به سورین
سورین: نیرومند، قدرتمند، توانا، دلیر

معنی اسم سورینا در ثبت احوال

(سورين + ا (پسوند نسبت))، منسوب به سورين

حروف ابجد و طالع بینی نام سورینا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سورینا عدد " 327 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سورینا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سورینا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سورینا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سورینا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بهروزی، خوشبختی، نیک بخت شدن

درخشش، روشنی، جرقه

طالب رستگاری

بزرگواری، عظمت، شکوه، از صفات خداوند كه به مقام كبريايي او اشاره دارد

ترکیب دو اسم علی و حسن (بلندمرتبه و نیکو)

بخشش، عطا، نامی از نام‌های خدای تعالی

ترکیب دو اسم محمد و جمیل (ستوده و زیبارو)

مؤنث وحید، یگانه، یکتا، بی نظیر

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید