سمن بر

سفید، معطر و لطیف مانند سمن

جنسیت اسم سمن بر

دختر

سمن بر به انگلیسی

saman-bar

تعداد سمن بر ها در ایران

29,295

تلفظ سمن بر به فارسی

سَمَن‌بَر

ریشه اسم سمن بر

فارسی

تلفظ سمن بر به انگلیسی

/s.-bar/

رنگ اسم سمن بر

زرد

ابجد اسم سمن بر

352

ابجد وسیط اسم سمن بر

16

ابجد صغیر اسم سمن بر

19

درباره نام سمن بر

سمن بر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سمن بر دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سمن بر که در انگلیسی به صورت saman-bar نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 29,295 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سمن بر

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم سمن بر و معنی اسم سمن بر

ریشه اسم سمن بر

همانطور که گفتیم ریشه اسم سمن بر فارسی می باشد و تلفظ سمن بر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سَمَن‌بَر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /s.-bar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سمن بر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سمن بر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سمن بر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آن که اندامی سفید و لطیف چون سمن دارد.

معنی اسم سمن بر در لغت نامه دهخدا:
کسی که یاسمن در بر و آغوش گرفته و بوی خوش از وی برآید. کسی که بر او بوی سمن دهد، خوشبو، معطر.


معنی اسم سمن بر در فرهنگ فارسی عمید:
کسی که بدنی لطیف، سفید، و خوشبو دارد.

معنی اسم سمن بر در ثبت احوال

(به مجاز) داراي اندام معطّر چون سَمن، يا داراي اندام سفيد و لطيف.

حروف ابجد و طالع بینی نام سمن بر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سمن بر عدد " 352 " و ابجد وسیط " 16 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سمن بر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سمن بر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سمن بر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سمن بر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خوشبخت، سعادتمند، بهروز

بامداد، سپیده دم، روز

آبرو و اعتبار دین و آیین

زيباروي، نام گونه اي از آهوان

غزال، معشوق زیبا، چشم زیبا،تندرونده

به زمین افکننده، از بین برنده دشمن

کسی که سرچشمه و منشأ است، زایا و بارور

بنده خدای جاوید

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید