سریرا

منسوب به سریر، تخت پادشاهی

جنسیت اسم سریرا

دختر

سریرا به انگلیسی

sarira

تعداد سریرا ها در ایران

570

تلفظ سریرا به فارسی

سَريرا

ریشه اسم سریرا

فارسی

تلفظ سریرا به انگلیسی

/sarirā/

رنگ اسم سریرا

آبی

ابجد اسم سریرا

471

ابجد وسیط اسم سریرا

27

ابجد صغیر اسم سریرا

12

درباره نام سریرا

سریرا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سریرا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سریرا که در انگلیسی به صورت sarira نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 570 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سریرا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم سریرا و معنی اسم سریرا

ریشه اسم سریرا

همانطور که گفتیم ریشه اسم سریرا فارسی می باشد و تلفظ سریرا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سَريرا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sarirā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سریرا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سریرا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سریرا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به سریر
سریر: تخت، تخت پادشاهی، اریکه، اورنگ.

معنی اسم سریرا در ثبت احوال

(سَرير + ا (پسوند نسبت))، منسوب به سَرير، ) سَرير.

حروف ابجد و طالع بینی نام سریرا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سریرا عدد " 471 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 12 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سریرا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سریرا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سریرا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سریرا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

سخن، حرف مفید، قول

مخلوق، بشر، انسان، آدمی

ارث برنده، میراث بر، از نام های خداوند

آزاد، مستقل

فروخورنده خشم، بردبار، خاموش

پاك نژاد، زاده نیکی ها، پاک سرشت

ترکیب دو اسم علی و ماهان (شریف و زیبا چون ماه)

ناله کرده زاری کرده

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید