ساوین

گرانمایه و با ارزش، آسوده و آرام

جنسیت اسم ساوین

دختر

ساوین به انگلیسی

savin

تعداد ساوین ها در ایران

774

تلفظ ساوین به فارسی

ساوين

ریشه اسم ساوین

فارسی

تلفظ ساوین به انگلیسی

/sāvin/

رنگ اسم ساوین

آبی

ابجد اسم ساوین

127

ابجد وسیط اسم ساوین

19

ابجد صغیر اسم ساوین

19

درباره نام ساوین

ساوین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم ساوین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم ساوین که در انگلیسی به صورت savin نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 774 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم ساوین

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم ساوین و معنی اسم ساوین

ریشه اسم ساوین

همانطور که گفتیم ریشه اسم ساوین فارسی می باشد و تلفظ ساوین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ساوين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sāvin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ساوین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ساوین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ساوین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

=ساویس
ساویس: گرانمایه و با ارزش، نوعی پنبه

معنی اسم ساوین در ثبت احوال

۱- (= ساويس) ۲- آسوده و آرام.

حروف ابجد و طالع بینی نام ساوین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ساوین عدد " 127 " و ابجد وسیط " 19 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ساوین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ساوین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ساوین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ساوین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

شیر درنده، نام پدر یعقوب پادشاه صفاری

سعادت، نیک‌بختی

دارای فضیلت و برتری در علم، نيكو، پسنديده

ماما، دایه، سرافرازی

پناه، امید، نفس، فریاد

دارای ناز و کرشمه چون پری، نازدار

ترکیب دو اسم محمد و عرفان (ستوده و معرفت)

بنده پروردگار بی نیاز

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید