سان آی

زیبا و درخشان ماننده ماه

جنسیت اسم سان آی

دختر

سان آی به انگلیسی

san ay

تعداد سان آی ها در ایران

1,132

تلفظ سان آی به فارسی

سان‌آی

ریشه اسم سان آی

ترکی , فارسی

تلفظ سان آی به انگلیسی

/sān āy/

رنگ اسم سان آی

قرمز

ابجد اسم سان آی

122

ابجد وسیط اسم سان آی

14

ابجد صغیر اسم سان آی

14

درباره نام سان آی

سان آی یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم سان آی را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم سان آی، به خاطر ریشه ترکی , فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,132 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم سان آی

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم سان آی و معنی اسم سان آی

ریشه اسم سان آی

همانطور که گفتیم ریشه اسم سان آی ترکی , فارسی می باشد و تلفظ سان آی در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سان‌آی " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sān āy/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سان آی بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سان آی در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سان آی در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

زیبا و درخشان ماننده ماه، زیبارو

معنی اسم سان آی در ثبت احوال

[سان = كيفيت، چگونگي + آي (تركي) ماه]، ۱- كيفيت و چگونگي ماه؛ ۲- (به مجاز) ماه گونه و ماهواره؛ ۳- (در تداول عامه) مثل ماه، مانند ماه.
[اين كلمه مي‌تواند تركيبي از سان به معني حصه و پاره + آي (ماه) باشد) روي هم به معناي پاره‌ي ماه و (به مجاز) زيبارو].

حروف ابجد و طالع بینی نام سان آی

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سان آی عدد " 122 " و ابجد وسیط " 14 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سان آی گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سان آی چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سان آی

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سان آی

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم نازنین و زینب (دوست داشتنی و زینت پدر)

درخشان، تابان

بانوی سپید چهره، (به مجاز) زیبارو

منسوب به عرفان

خانه، سرای، برابر با واژه‌ی مان به معنی خانه و مسکن

صدای کبوتر وحشی

دختری از جنس زر، زیبا

مؤنث عفیف، پای‌بند به اصول اخلاقی، پارسا و پرهيزكار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید