سانی

سامان یافته، قابل احترام، مقدس

جنسیت اسم سانی

پسر

سانی به انگلیسی

sani

تعداد سانی ها در ایران

1,161

تلفظ سانی به فارسی

ساني

ریشه اسم سانی

فارسی

تلفظ سانی به انگلیسی

/sāni/

رنگ اسم سانی

قرمز

ابجد اسم سانی

121

ابجد وسیط اسم سانی

13

ابجد صغیر اسم سانی

13

درباره نام سانی

سانی یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم سانی را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم سانی، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,161 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم سانی

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم سانی و معنی اسم سانی

ریشه اسم سانی

همانطور که گفتیم ریشه اسم سانی فارسی می باشد و تلفظ سانی در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ساني " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sāni/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سانی بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سانی در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سانی در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم سانی در ثبت احوال

سامان يافته.

حروف ابجد و طالع بینی نام سانی

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سانی عدد " 121 " و ابجد وسیط " 13 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سانی گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سانی چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سانی

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سانی

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خوشحال و راضي

قهرمان منسوب به طایفه آس، نام رود ارس

نیکی رسان، نیکی بخش، رب النوع رومی، دختر ژوپیتر ولاتون

نوعی پارچه با نقش‌های بته‌جقه یا اسلیمی

نام کوهی در آذربایجان

ترکیب دو اسم محمد و جواد (ستوده و بخشنده)

انجمن، مجمع، مرد مبارز

سعید، نیک بخت، خوش ترین، مبارک ترین

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید