سانان

بزرگ ایل و قبیله، شاه بزرگ

جنسیت اسم سانان

پسر

سانان به انگلیسی

sanan

تعداد سانان ها در ایران

1,186

تلفظ سانان به فارسی

سانان

ریشه اسم سانان

کردی

تلفظ سانان به انگلیسی

/sānān/

رنگ اسم سانان

سبز

ابجد اسم سانان

162

ابجد وسیط اسم سانان

6

ابجد صغیر اسم سانان

18

درباره نام سانان

سانان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سانان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سانان که در انگلیسی به صورت sanan نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,186 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سانان

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم سانان و معنی اسم سانان

ریشه اسم سانان

همانطور که گفتیم ریشه اسم سانان کردی می باشد و تلفظ سانان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سانان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sānān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سانان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سانان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سانان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

شاه بزرگ و مهتر ایل و قبیله، بزرگ ایل

معنی اسم سانان در ثبت احوال

شاه بزرگ و مهتر ايل و قبيله.

حروف ابجد و طالع بینی نام سانان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سانان عدد " 162 " و ابجد وسیط " 6 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سانان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سانان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سانان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سانان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

هاله‌ی ماه

ترکیبی از دو اسم علی و حسین ( بلندقدر و زیبا )

ترکیب دو اسم امیر و پویان (فرمانروا و شتابان)

دارای قدرت، توانا

(به مجاز) آن كه بتوان بر او تكيه كرد، تکیه‌گاه، ستون

امانت‌دار، معتمد، درستکار، از القاب پیامبر اسلام (ص) و ‌لقب جبرئیل

بنده امام علی(ع)، (به مجاز) دوستدار و ارادتمند امام علی(ع)

خشنود، خوشدلی، راضی، نام امام هشتم شیعیان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید