سارین

نام روستایی در نزدیکی رفسنجان

جنسیت اسم سارین

دختر

سارین به انگلیسی

sarin

تعداد سارین ها در ایران

1,149

تلفظ سارین به فارسی

سارین

ریشه اسم سارین

فارسی

تلفظ سارین به انگلیسی

/sārin/

رنگ اسم سارین

قرمز

ابجد اسم سارین

321

ابجد وسیط اسم سارین

21

ابجد صغیر اسم سارین

15

درباره نام سارین

سارین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سارین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سارین که در انگلیسی به صورت sarin نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,149 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سارین

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم سارین و معنی اسم سارین

ریشه اسم سارین

همانطور که گفتیم ریشه اسم سارین فارسی می باشد و تلفظ سارین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سارین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sārin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سارین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سارین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سارین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم سارین در لغت‌نامه دهخدا :
سارین ده کوچکی است از دهستان حومه ٔ بخش غربی شهرستان رفسنجان، واقع در ۴۱ هزارگزی جنوب رفسنجان ، و ۳۵ هزارگزی جنوب راه شوسه ٔ رفسنجان به یزد، این ده ۲۷ تن سکنه دارد.

معنی اسم سارین در ثبت احوال

(اعلام) نام دو روستا در شهرستان‌های خدابنده و رفسنجان.

حروف ابجد و طالع بینی نام سارین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سارین عدد " 321 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سارین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

افراد مشهور هم نام

نظرتون درباره اسم سارین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سارین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سارین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

به زمین افکننده، از بین برنده دشمن

خداوند مجد و بزرگ

ترکیب دو اسم محمد و صفا (ستوده و صمیمیت)

ترکیب دو اسم علی و پارسا (بلندقدر و دانشمند)

گلی که تازه شکفته شده است، دختر جوان

ترکیب دو اسم محمد و ادریس (ستوده و درس خوانده)

ساره، سارا، ماه زرد، ماه شب چهارده

مشهور، نام وزیر اخشویروش و نام وزیر فرعون

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید