سارینا

خالص، پاک

جنسیت اسم سارینا

دختر

سارینا به انگلیسی

sarina

تعداد سارینا ها در ایران

255,987

تلفظ سارینا به فارسی

سارينا

ریشه اسم سارینا

فارسی

تلفظ سارینا به انگلیسی

/sārinā/

رنگ اسم سارینا

نارنجی

ابجد اسم سارینا

322

ابجد وسیط اسم سارینا

22

ابجد صغیر اسم سارینا

16

درباره نام سارینا

سارینا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سارینا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سارینا که در انگلیسی به صورت sarina نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 255,987 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سارینا

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم سارینا و معنی اسم سارینا

ریشه اسم سارینا

همانطور که گفتیم ریشه اسم سارینا فارسی می باشد و تلفظ سارینا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سارينا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sārinā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سارینا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سارینا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سارینا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

نامی برای دختران، خالص و پاک.

معنی اسم سارین در لغت‌نامه دهخدا :
ده کوچکی است از دهستان حومه ٔ بخش غربی شهرستان رفسنجان، واقع در ۴۱ هزارگزی جنوب رفسنجان، و۳۵ هزارگزی جنوب راه شوسه ٔ رفسنجان به یزد، این ده ۲۷ تن سکنه دارد.

معنی اسم سارینا در ثبت احوال

خالص، پاك.

حروف ابجد و طالع بینی نام سارینا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سارینا عدد " 322 " و ابجد وسیط " 22 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سارینا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

افراد مشهور هم نام

نظرتون درباره اسم سارینا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سارینا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سارینا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نو، تازه

سخاوت، جوانمردی

سپاس و شكرگزاري

ماه سیما، ماه چهر

ترکیب دو اسم محمد و ادریس (ستوده و درس خوانده)

درختی خاردار كه شترها از آن می‌چرند

گلشاد، گل شاد و خندان، (به مجاز) زيبا و با طراوت، بهترین و زیباترین گل، شاه گل‌ها

نام ستاره‌اي كه در شب‌هاي تابستان نمايان مي‌شود، ستاره سهیل

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید