زرار

تیزفهم، سبک روح

جنسیت اسم زرار

پسر

زرار به انگلیسی

zorar

تعداد زرار ها در ایران

531

تلفظ زرار به فارسی

زرار

ریشه اسم زرار

فارسی

تلفظ زرار به انگلیسی

/zo(a)rār/

رنگ اسم زرار

طلایی

ابجد اسم زرار

408

ابجد وسیط اسم زرار

24

ابجد صغیر اسم زرار

12

درباره نام زرار

زرار یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم زرار را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم زرار، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 531 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم زرار

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم زرار و معنی اسم زرار

ریشه اسم زرار

همانطور که گفتیم ریشه اسم زرار فارسی می باشد و تلفظ زرار در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " زرار " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /zo(a)rār/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم زرار بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم زرار در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم زرار در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

تیزفهم، سبک روح، پدر بابک و نیای اردشیر بابکان است

معنی اسم زرار در ثبت احوال

1- تيزفهم، سبك روح؛ 2- (اَعلام) (زَرار) پدر بابك و نياي اردشير بابكان است.

حروف ابجد و طالع بینی نام زرار

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم زرار عدد " 408 " و ابجد وسیط " 24 " ، ابجد صغیر " 12 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ز” شروع می‌شود، بسیار متعهد هستند. در زندگی مواجه با شکست می‌شوند و گاهاً سرگردان و حیران می‌شوند، اما سریعاً باز به زندگی بازمی‌گردند. این افراد دارای ظاهری دل‌نشین و زیبا هستند و دارای اخلاق و رفتار خوبی می‌باشند. همچنین، آنها به شدت ممکن است با دردهای سر و دردهای زانو روبرو شوند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم زرار گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم زرار چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم زرار

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم زرار

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

(به مجاز) زيبا، سرسبز و با طراوت، زندگی تازه

قربانی شده برای خدا، لقب فرزندان حضرت ابراهیم (ع)

ترکیب دو اسم فروغ و اعظم ( روشنایی و بزرگتر )

بنده پروردگار که حلیم و بردبار است

ترکیب دو اسم محمد و سعد (ستوده و مبارک)

آزاد، اصیل، نجیب، فروتن، وارسته

از شخصیتهای شاهنامه، نام پسر کیقباد پادشاه کیانی

آشکار و هویدا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید