رویین

محکم، استوار

جنسیت اسم رویین

پسر

رویین به انگلیسی

ruiyn

تعداد رویین ها در ایران

525

تلفظ رویین به فارسی

رويين

ریشه اسم رویین

فارسی

تلفظ رویین به انگلیسی

/ruiyn/

رنگ اسم رویین

نیلی

ابجد اسم رویین

276

ابجد وسیط اسم رویین

36

ابجد صغیر اسم رویین

15

درباره نام رویین

رویین یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم رویین را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم رویین، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 525 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم رویین

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم رویین و معنی اسم رویین

ریشه اسم رویین

همانطور که گفتیم ریشه اسم رویین فارسی می باشد و تلفظ رویین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رويين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ruiyn/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رویین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رویین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رویین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

سخت و محکم، (اَعلام) (در شاهنامه) پسر پیران ویسه که در جنگ یازده رخ به دست بیژن کشته شد.

معنی اسم رویین در ثبت احوال

۱- (به مجاز) سخت و محكم؛ ۲- (اَعلام) (در شاهنامه) پسر پیران ویسه که در جنگ یازده رخ به دست بیژن کشته شد.

حروف ابجد و طالع بینی نام رویین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رویین عدد " 276 " و ابجد وسیط " 36 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رویین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم رویین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رویین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رویین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

صمیمیت، یک‌رنگی، پاکی

جوان بخت، پیروز بخت

(به مجاز) خجسته، مبارك، با شكوه، جذاب، دلپذير

غیرتمند و غیور، جوانمرد

پادشاه كوه

نام ستاره‌ای درخشان

آن که جهان تحت سلطه اوست و می تواند آن را به کسی ببخشد

فرازنده، دادخواه، رساننده حدیث از حضرت رسول (ص)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید