روح الدین

روح و روان دین

جنسیت اسم روح الدین

پسر

روح الدین به انگلیسی

ruhoddin

تعداد روح الدین ها در ایران

2,152

تلفظ روح الدین به فارسی

روح‌الدين

ریشه اسم روح الدین

عربی

تلفظ روح الدین به انگلیسی

/ruhoddin/

رنگ اسم روح الدین

صورتی

ابجد اسم روح الدین

309

ابجد وسیط اسم روح الدین

45

ابجد صغیر اسم روح الدین

30

درباره نام روح الدین

روح الدین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم روح الدین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم روح الدین که در انگلیسی به صورت ruhoddin نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,152 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم روح الدین

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم روح الدین و معنی اسم روح الدین

ریشه اسم روح الدین

همانطور که گفتیم ریشه اسم روح الدین عربی می باشد و تلفظ روح الدین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " روح‌الدين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ruhoddin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم روح الدین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم روح الدین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم روح الدین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

روح و روان آیین

معنی اسم روح الدین در ثبت احوال

روان دين.

حروف ابجد و طالع بینی نام روح الدین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم روح الدین عدد " 309 " و ابجد وسیط " 45 " ، ابجد صغیر " 30 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم روح الدین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم روح الدین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم روح الدین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم روح الدین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دانش خدایی و خداشناسی

فکر و اندیشه

خوب، گران‌بها، درست، پسندیده، شایسته، زیبا

شب طولانی و بسیار تاریک

جانشین، فرزند صالح، شایسته

ترکیب دو اسم محمد و عامر (ستوده و آباد کننده)

پیدا، هویدا، ظاهر، آشکار، یابنده، جوینده

پیشرفت تدریجی، حرکت رو به بهتر شدن، تندرستی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید