رایمون

پسر باهوش

جنسیت اسم رایمون

پسر

رایمون به انگلیسی

raymon

تعداد رایمون ها در ایران

33,920

تلفظ رایمون به فارسی

رایمون

ریشه اسم رایمون

فارسی , گیلکی

تلفظ رایمون به انگلیسی

/raymon/

رنگ اسم رایمون

صورتی

ابجد اسم رایمون

307

ابجد وسیط اسم رایمون

31

ابجد صغیر اسم رایمون

19

درباره نام رایمون

رایمون یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم رایمون پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم رایمون که در انگلیسی به صورت raymon نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , گیلکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 33,920 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم رایمون

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم رایمون و معنی اسم رایمون

ریشه اسم رایمون

همانطور که گفتیم ریشه اسم رایمون فارسی , گیلکی می باشد و تلفظ رایمون در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رایمون " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /raymon/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رایمون بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رایمون در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رایمون در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

پسر باهوش

معنی اسم رایمون در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم رایمون معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام رایمون

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رایمون عدد " 307 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رایمون گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم رایمون چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رایمون

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رایمون

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مقدارکمی ازچیزی

كسی كه خداوند او را به سوی رستگاری و راه راست هدایت نمود

گلزر، گل طلایی رنگ، گل زیبای طلایی

ترکیب دو اسم امین و مهدی (امانتدار و هدایت شده)

فروزنده جان، تازه کننده جان، روشن کننده جان

آزاده، جوانمرد، کریم

گلِ ماه، (به مجاز) زیبارو

ملکه، (مجاز) زیبا، با طراوت و خرم، محل روئیدن راش

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید