رایموند

پسر عاقل و دانا

جنسیت اسم رایموند

پسر

رایموند به انگلیسی

rymond

تعداد رایموند ها در ایران

44,149

تلفظ رایموند به فارسی

رایموند

ریشه اسم رایموند

فارسی

تلفظ رایموند به انگلیسی

/rymond/

رنگ اسم رایموند

زرد

ابجد اسم رایموند

311

ابجد وسیط اسم رایموند

35

ابجد صغیر اسم رایموند

23

درباره نام رایموند

رایموند یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم رایموند را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم رایموند، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 44,149 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم رایموند

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم رایموند و معنی اسم رایموند

ریشه اسم رایموند

همانطور که گفتیم ریشه اسم رایموند فارسی می باشد و تلفظ رایموند در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رایموند " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /rymond/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رایموند بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رایموند در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رایموند در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

پسر عاقل و دانا

معنی اسم رایموند در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم رایموند معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام رایموند

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رایموند عدد " 311 " و ابجد وسیط " 35 " ، ابجد صغیر " 23 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رایموند گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم رایموند چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رایموند

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رایموند

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم مهر و آیین (مهربانی و رسم)

نوعی پروانه

یاری دهنده، دوست، پشتیبان، حامی

امپراطور، حاکم سرزمین

مانند ماه، زیبارو، ماهوش

ترکیب دو اسم فاطمه و حورا (رانده شده از آتش و زن زیبای بهشتی)

دختر بزرگ، دختر ماه گونه، (به مجاز) زيبارو

خون، به رنگ خون، (به مجاز) سرخ رنگ

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید