رامک

فرمانبردار، اهلی

جنسیت اسم رامک

پسر

رامک به انگلیسی

ramak

تعداد رامک ها در ایران

429

تلفظ رامک به فارسی

رامک

ریشه اسم رامک

فارسی

تلفظ رامک به انگلیسی

/rāmak/

رنگ اسم رامک

بنفش

ابجد اسم رامک

261

ابجد وسیط اسم رامک

21

ابجد صغیر اسم رامک

9

درباره نام رامک

رامک یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم رامک پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم رامک که در انگلیسی به صورت ramak نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 429 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم رامک

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم رامک و معنی اسم رامک

ریشه اسم رامک

همانطور که گفتیم ریشه اسم رامک فارسی می باشد و تلفظ رامک در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رامک " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /rāmak/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رامک بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رامک در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رامک در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

رام، اهلی، تابع، فرمانبردار، مطیع

معنی اسم رامک در ثبت احوال

(رام +ك (تصغير))، مصغر رام

حروف ابجد و طالع بینی نام رامک

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رامک عدد " 261 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 9 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رامک گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم رامک چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رامک

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رامک

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بهار، نام دو ماه از سال قمری

بی مانند، بدون همتا، يگانه

زیبا و درخشان ماننده ماه

دارنده‌ی نام و شرف و بزرگی

زاده‌ی خورشيد، (به مجاز) آفتاب چهره و زيبارو

محبوب، نام یکی از پیامبران

خوشنام

شاتل، روشن

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید