رائیکا

پسنديده و دوست داشتنی

جنسیت اسم رائیکا

دختر

رائیکا به انگلیسی

raika

تعداد رائیکا ها در ایران

1,044

تلفظ رائیکا به فارسی

رائيکا

ریشه اسم رائیکا

اوستایی

تلفظ رائیکا به انگلیسی

/rā’ikā/

رنگ اسم رائیکا

بنفش

ابجد اسم رائیکا

242

ابجد وسیط اسم رائیکا

28

ابجد صغیر اسم رائیکا

7

درباره نام رائیکا

رائیکا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم رائیکا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم رائیکا، به خاطر ریشه اوستایی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,044 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم رائیکا

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم رائیکا و معنی اسم رائیکا

ریشه اسم رائیکا

همانطور که گفتیم ریشه اسم رائیکا اوستایی می باشد و تلفظ رائیکا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رائيکا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /rā’ikā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رائیکا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رائیکا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رائیکا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

پسندیده و دوست داشتنی.

معنی اسم رائیکا در ثبت احوال

پسنديده و دوست داشتني.

حروف ابجد و طالع بینی نام رائیکا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رائیکا عدد " 242 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 7 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رائیکا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم رائیکا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رائیکا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رائیکا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

یک دانه مروارید، یک دانه لؤلؤ

ترکیب دو اسم محمد و آرتین (ستوده و پاک)

ترکیب دو اسم حیدر و علی (دلاور و بلندمرتبه)

بنده خدای بزرگ

كيهان، پهنه‌ی كره‌ی زمين و آنچه در آن است، جهان

آسمان

برگزیده، عالی، سرآمد در زیبایی

نام پدر حضرت موسي(ع) به روایت تورات، نام پدر حضرت مريم به روایت قرآن، آل عمران نام سوره ای در قرآن کریم

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید