رئوفه

بسیار مهربان، بخشنده، از نام های پروردگار

جنسیت اسم رئوفه

دختر

رئوفه به انگلیسی

raufeh

تعداد رئوفه ها در ایران

1,212

تلفظ رئوفه به فارسی

رئوفه

ریشه اسم رئوفه

عربی

تلفظ رئوفه به انگلیسی

/ra’ufe/

رنگ اسم رئوفه

طلایی

ابجد اسم رئوفه

301

ابجد وسیط اسم رئوفه

27

ابجد صغیر اسم رئوفه

21

درباره نام رئوفه

رئوفه یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم رئوفه دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم رئوفه که در انگلیسی به صورت raufeh نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,212 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم رئوفه

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم رئوفه و معنی اسم رئوفه

ریشه اسم رئوفه

همانطور که گفتیم ریشه اسم رئوفه عربی می باشد و تلفظ رئوفه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رئوفه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ra’ufe/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رئوفه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رئوفه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رئوفه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

مونث رئوف
رئوف: بسیار مهربان، بخشنده، با محبت، از نامهای خداوند مهربان

معنی اسم رئوفه در ثبت احوال

(مؤنث رئوف)، رئوف.

حروف ابجد و طالع بینی نام رئوفه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رئوفه عدد " 301 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رئوفه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم رئوفه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رئوفه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رئوفه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بنده خداوند شنوا

نام نوعی گل سرخ رنگ

ترکیب دو اسم محمد و عطا (ستوده و بخشش)

صاحب هستی و وجود

شخص ستوده و مورد اطمينان.

آبی، کبود، نیلگون

تر و تازگی

مغرب، در پهلوي به معني ستاره

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید