حنیسه

زن شجاع

جنسیت اسم حنیسه

دختر

حنیسه به انگلیسی

hanise

تعداد حنیسه ها در ایران

944

تلفظ حنیسه به فارسی

حَنیسه

ریشه اسم حنیسه

عربی

تلفظ حنیسه به انگلیسی

/hanise/

رنگ اسم حنیسه

آبی

ابجد اسم حنیسه

133

ابجد وسیط اسم حنیسه

25

ابجد صغیر اسم حنیسه

25

درباره نام حنیسه

حنیسه یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم حنیسه دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم حنیسه که در انگلیسی به صورت hanise نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 944 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم حنیسه

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم حنیسه و معنی اسم حنیسه

ریشه اسم حنیسه

همانطور که گفتیم ریشه اسم حنیسه عربی می باشد و تلفظ حنیسه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " حَنیسه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /hanise/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم حنیسه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم حنیسه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم حنیسه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دلیر و شجاع، بانوی شجاع

معنی اسم حنیسه در ثبت احوال

زن شجاع.

حروف ابجد و طالع بینی نام حنیسه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم حنیسه عدد " 133 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 25 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که با حرف “ح” در ابتدای نام خود نامگذاری شده‌اند، اغلب به داشتن اخلاق خوب و نگهداری رازها شهرت دارند، اما به طور معتدلی به تندی و دشنام‌زدن تمایل دارند و ممکن است با دیگران به جنگ بپردازند. همچنین، آنها به طور عمومی صورتی خوش‌چهره و جذاب دارند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم حنیسه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم حنیسه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم حنیسه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم حنیسه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

طلوع خورشید، عمر و زندگی مادر، فرزند عزیز و گرانمایه برای مادر

شاه پری‌ها، عنبر

بچه آهو، آهوی بره

شفاف، صاف، گوارا

زن زیبای عرب، زن خال‌دار

یگانه، آن که در نوع خود بی نظیر و منحصر به فرد است، از نام‌های خداوند

نام نوعی دانه‌ی خوراكی غنی از نشاسته، (به مجاز) برکت

مانند آریایی، نجیب‌زاده آریایی، رنگین کمان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید