حسین سالار

ترکیب دو اسم حسین و سالار (نیکو و رهبر)

جنسیت اسم حسین سالار

پسر

حسین سالار به انگلیسی

hossein-salar

تعداد حسین سالار ها در ایران

558

تلفظ حسین سالار به فارسی

حسین سالار

ریشه اسم حسین سالار

فارسی , عربی

تلفظ حسین سالار به انگلیسی

/h.-sālār/

رنگ اسم حسین سالار

زرد

ابجد اسم حسین سالار

420

ابجد وسیط اسم حسین سالار

36

ابجد صغیر اسم حسین سالار

33

درباره نام حسین سالار

حسین سالار یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم حسین سالار پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم حسین سالار که در انگلیسی به صورت hossein-salar نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 558 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم حسین سالار

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم حسین سالار و معنی اسم حسین سالار

ریشه اسم حسین سالار

همانطور که گفتیم ریشه اسم حسین سالار فارسی , عربی می باشد و تلفظ حسین سالار در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " حسین سالار " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /h.-sālār/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم حسین سالار بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم حسین سالار در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم حسین سالار در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم حسین و سالار:
حسین: خوب، نیکو، صاحب جمال، نام امام سوم شیعیان
سالار: سردار سپاه، فرمانده لشکر، بزرگ، حاکم، شاه، رهبر

معنی اسم حسین سالار در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، حسین و سالار.

حروف ابجد و طالع بینی نام حسین سالار

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم حسین سالار عدد " 420 " و ابجد وسیط " 36 " ، ابجد صغیر " 33 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که با حرف “ح” در ابتدای نام خود نامگذاری شده‌اند، اغلب به داشتن اخلاق خوب و نگهداری رازها شهرت دارند، اما به طور معتدلی به تندی و دشنام‌زدن تمایل دارند و ممکن است با دیگران به جنگ بپردازند. همچنین، آنها به طور عمومی صورتی خوش‌چهره و جذاب دارند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم حسین سالار گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم حسین سالار چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم حسین سالار

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم حسین سالار

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

شیر درنده، (به مجاز) پهلوان، دلاور

نشانه، علامت، آیه

نام عموی پیامبر (ص) و پدر علی (ع)

هدایت شده، توفیق یافته، کامروا

بنده خدای یکتا و یگانه

زاده شهر، نام دختری زیبا که داستان‌های هزار و یک شب از زبان او نقل شده است

ترکیب دو اسم امیر و حجت (فرمانروا و پیشوا)

نام یکی از عارفان و پارسایان، از یاران پیامبر (ص)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید