حامین

پشتیبان، حمایت کننده

جنسیت اسم حامین

پسر

حامین به انگلیسی

hamin

تعداد حامین ها در ایران

22,707

تلفظ حامین به فارسی

حامین

ریشه اسم حامین

عربی

تلفظ حامین به انگلیسی

/hamin/

رنگ اسم حامین

قرمز

ابجد اسم حامین

109

ابجد وسیط اسم حامین

25

ابجد صغیر اسم حامین

19

درباره نام حامین

حامین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم حامین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم حامین که در انگلیسی به صورت hamin نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 22,707 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم حامین

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم حامین و معنی اسم حامین

ریشه اسم حامین

همانطور که گفتیم ریشه اسم حامین عربی می باشد و تلفظ حامین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " حامین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /hamin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم حامین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم حامین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم حامین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

جمع حامی، پشتیبان، حمایت کننده

معنی اسم حامین در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم حامین معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام حامین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم حامین عدد " 109 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که با حرف “ح” در ابتدای نام خود نامگذاری شده‌اند، اغلب به داشتن اخلاق خوب و نگهداری رازها شهرت دارند، اما به طور معتدلی به تندی و دشنام‌زدن تمایل دارند و ممکن است با دیگران به جنگ بپردازند. همچنین، آنها به طور عمومی صورتی خوش‌چهره و جذاب دارند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم حامین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم حامین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم حامین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم حامین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

پیروز، حمایت شده از سوی خداوند

از شخصیت‌های شاهنامه

گل چهره، زیبارو، دارای چهره ای مانند گل

سورن، نام سردار دلیر ایرانی

ماهی که چون گل یاس است، یاسی که چون ماه است، (به مجاز) زیباروی و با طراوت

پاک و مقدس

مرد مقدس، نام هفتمین پادشاه اشکانی

مسرور، شاد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید