جانمهر

دوستدار جان

جنسیت اسم جانمهر

پسر

جانمهر به انگلیسی

jan mehr

تعداد جانمهر ها در ایران

202

تلفظ جانمهر به فارسی

جانمِهر

ریشه اسم جانمهر

فارسی

تلفظ جانمهر به انگلیسی

/jān mehr/

رنگ اسم جانمهر

قرمز

ابجد اسم جانمهر

299

ابجد وسیط اسم جانمهر

23

ابجد صغیر اسم جانمهر

20

درباره نام جانمهر

جانمهر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم جانمهر پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم جانمهر که در انگلیسی به صورت jan mehr نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 202 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم جانمهر

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم جانمهر و معنی اسم جانمهر

ریشه اسم جانمهر

همانطور که گفتیم ریشه اسم جانمهر فارسی می باشد و تلفظ جانمهر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " جانمِهر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /jān mehr/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم جانمهر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم جانمهر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم جانمهر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دوستدار جان، مهربان جان

معنی اسم جانمهر در ثبت احوال

دوستدارِ جان.

حروف ابجد و طالع بینی نام جانمهر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم جانمهر عدد " 299 " و ابجد وسیط " 23 " ، ابجد صغیر " 20 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
صفات ظاهری افرادی که ابتدای نامشان با حرف “ج” آغاز می‌شود، به دو دسته تقسیم می‌شوند. آنها یا پوستی سفید و قوام بدنی قدرتمند دارند، یا چهره‌ای سبزه دارند. این افراد معمولاً مهربان هستند، اما همواره گیج و پریشان و گمراه هستند و بیشتر با مشکلات معده دست و پنجه نرم می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم جانمهر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم جانمهر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم جانمهر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم جانمهر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ستاره، نام نوعی گل زینتی

نام زن محبوبی در عرب، خوشبخت

آريايی نيكو رفتار، آريايی خوب و زيبا

منسوب به شرمین، شرمین

ترکیب دو اسم ماه و جهان (زیبا و دنیا)

ظرفی که در آن شراب می‌نوشند، جام شراب

مبارک، فاتح، خجسته، کامیاب، خوشحال

ترکیب دو اسم فاطمه و سارا (رانده شده از آتش و خالص)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید