تیامین

فدایی چشمان

جنسیت اسم تیامین

پسر

تیامین به انگلیسی

tiyamin

تعداد تیامین ها در ایران

43,459

تلفظ تیامین به فارسی

تیامین

ریشه اسم تیامین

لری

تلفظ تیامین به انگلیسی

/tiyamin/

رنگ اسم تیامین

طلایی

ابجد اسم تیامین

511

ابجد وسیط اسم تیامین

31

ابجد صغیر اسم تیامین

16

درباره نام تیامین

تیامین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم تیامین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم تیامین که در انگلیسی به صورت tiyamin نوشته میشود و به دلیل ریشه لری که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 43,459 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم تیامین

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم تیامین و معنی اسم تیامین

ریشه اسم تیامین

همانطور که گفتیم ریشه اسم تیامین لری می باشد و تلفظ تیامین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " تیامین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /tiyamin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم تیامین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم تیامین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم تیامین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

فدایی چشمان

معنی اسم تیامین در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم تیامین معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام تیامین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم تیامین عدد " 511 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد زیبا و خوش رفتار هستند. آنها همیشه تلاش می کنند تا در تمام اعمال خود عادلانه باشند و از انجام هر گونه گناه پشیمان می شوند و توبه می کنند. آنها از دیدن رنج و درد دیگران ناراحت می شوند و سریع به عنوان دوست و همکار به آنها دلجویی می کنند. آنها می خواهند همه اطرافیان خود را راضی و خوشحال ببینند و نمی خواهند کسی از آنها برنجد.علاوه بر این، آنها افراد کم خوابی هستند و عموما تمایل دارند تا تنهایی در فضای خلوت و آرامش بگذرانند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم تیامین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم تیامین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم تیامین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم تیامین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دختر طناز و عشوه گر

فشار، هجوم، اشک

سرزمین باشکوه

ترکیب دو اسم محمد و رافع (ستوده و فرازنده)

بشارت دهنده

مایع خوشبویی که از تقطیر گل سرخ و آب به دست می آید

امیر قوی و شجاع، امیر پهلوان

ويژگي آن كه جهان را مي‌بيند

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید

دیدگاه کاربران