تورال

جاوید

جنسیت اسم تورال

پسر

تورال به انگلیسی

tural

تعداد تورال ها در ایران

495

تلفظ تورال به فارسی

تورال

ریشه اسم تورال

ترکی

تلفظ تورال به انگلیسی

/turāl/

رنگ اسم تورال

قرمز

ابجد اسم تورال

637

ابجد وسیط اسم تورال

25

ابجد صغیر اسم تورال

16

درباره نام تورال

تورال یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم تورال پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم تورال که در انگلیسی به صورت tural نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 495 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم تورال

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم تورال و معنی اسم تورال

ریشه اسم تورال

همانطور که گفتیم ریشه اسم تورال ترکی می باشد و تلفظ تورال در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " تورال " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /turāl/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم تورال بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم تورال در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم تورال در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

جاوید، همیشه زنده، پهلوان

معنی اسم تورال در ثبت احوال

۱- جاويد، هميشه زنده؛ ۲- پهلوان.

حروف ابجد و طالع بینی نام تورال

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم تورال عدد " 637 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد زیبا و خوش رفتار هستند. آنها همیشه تلاش می کنند تا در تمام اعمال خود عادلانه باشند و از انجام هر گونه گناه پشیمان می شوند و توبه می کنند. آنها از دیدن رنج و درد دیگران ناراحت می شوند و سریع به عنوان دوست و همکار به آنها دلجویی می کنند. آنها می خواهند همه اطرافیان خود را راضی و خوشحال ببینند و نمی خواهند کسی از آنها برنجد.علاوه بر این، آنها افراد کم خوابی هستند و عموما تمایل دارند تا تنهایی در فضای خلوت و آرامش بگذرانند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم تورال گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم تورال چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم تورال

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم تورال

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

سزاوار، درخور شاه، گرانبها

ترکیب دو اسم احمد و طاها (پسندیده تر و نام پیامبر اسلام)

اسد، شیر

آن كه به كسی يا چيزی دل بسته است، عاشق

زینت، زیور، مجازا خوش صورت، خوش اندام

ستاره، کوکب، مردمک چشم

شکوه و بزرگی خداوند

نگهبان اتش

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید