تامیلا

بخشنده، امیدوار

جنسیت اسم تامیلا

دختر

تامیلا به انگلیسی

tamila

تعداد تامیلا ها در ایران

1,293

تلفظ تامیلا به فارسی

تاميلا

ریشه اسم تامیلا

ترکی

تلفظ تامیلا به انگلیسی

/tāmilā/

رنگ اسم تامیلا

آبی

ابجد اسم تامیلا

482

ابجد وسیط اسم تامیلا

26

ابجد صغیر اسم تامیلا

14

درباره نام تامیلا

تامیلا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم تامیلا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم تامیلا که در انگلیسی به صورت tamila نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,293 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم تامیلا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم تامیلا و معنی اسم تامیلا

ریشه اسم تامیلا

همانطور که گفتیم ریشه اسم تامیلا ترکی می باشد و تلفظ تامیلا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " تاميلا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /tāmilā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم تامیلا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم تامیلا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم تامیلا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم تامیلا در فرهنگ فارسی:
از روی امیدواری

معنی اسم تامیلا در ثبت احوال

(عربی) ۱- (مصدر باب تفعيل) از روي اميدواري، اميدوارانه؛ ۲- در برخي منابع به معني بخشنده.

حروف ابجد و طالع بینی نام تامیلا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم تامیلا عدد " 482 " و ابجد وسیط " 26 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد زیبا و خوش رفتار هستند. آنها همیشه تلاش می کنند تا در تمام اعمال خود عادلانه باشند و از انجام هر گونه گناه پشیمان می شوند و توبه می کنند. آنها از دیدن رنج و درد دیگران ناراحت می شوند و سریع به عنوان دوست و همکار به آنها دلجویی می کنند. آنها می خواهند همه اطرافیان خود را راضی و خوشحال ببینند و نمی خواهند کسی از آنها برنجد.علاوه بر این، آنها افراد کم خوابی هستند و عموما تمایل دارند تا تنهایی در فضای خلوت و آرامش بگذرانند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم تامیلا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم تامیلا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم تامیلا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم تامیلا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

قید و بند، سیاه، تیره گون، آثار نو

مایه ی افتخار نژاد آریایی، مظهر زیبایی و جمال نژاد آریایی

ترکیب دو اسم امیر و ناصر ( فرمانروا و یاری کننده )

بردبار، شکیبا، صبور

دارنده‌ی آب روشنی بخش

مقدس

باغ و گلزار

ترکیب دو اسم محمد و شریف (ستوده و بزرگوار)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید