تالین

پایتخت و بزرگترین شهر کشور استونی

جنسیت اسم تالین

دختر

تالین به انگلیسی

talin

تعداد تالین ها در ایران

998

تلفظ تالین به فارسی

تالين

ریشه اسم تالین

فارسی

تلفظ تالین به انگلیسی

/tālin/

رنگ اسم تالین

آبی

ابجد اسم تالین

491

ابجد وسیط اسم تالین

23

ابجد صغیر اسم تالین

14

درباره نام تالین

تالین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم تالین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم تالین که در انگلیسی به صورت talin نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 998 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم تالین

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم تالین و معنی اسم تالین

ریشه اسم تالین

همانطور که گفتیم ریشه اسم تالین فارسی می باشد و تلفظ تالین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " تالين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /tālin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم تالین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم تالین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم تالین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم تالین در لغت نامه دهخدا:
دهی است از دهستان ترگور بخش سلوانا شهرستان ارومیه، پایتخت استونی بر کنار خلیج فنلاند، دارای ۱۴۵۰۰۰ تن سکنه و صادرات آن چوب است. روسها این شهر را «روال » میگویند، وی یکی از مردان سیاسی و انقلابی فرانسه بود و در پاریس متولد شد و در همان جا درگذشت، نام دختر کاباروس سرمایه دار اسپانیایی

معنی اسم تالین در ثبت احوال

(اَعلام) پایتخت کشور استونی، برکناره‌ي جنوبی خلیج فنلاند از بندرهای عمده‌ي دریای بالتیک.

حروف ابجد و طالع بینی نام تالین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم تالین عدد " 491 " و ابجد وسیط " 23 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد زیبا و خوش رفتار هستند. آنها همیشه تلاش می کنند تا در تمام اعمال خود عادلانه باشند و از انجام هر گونه گناه پشیمان می شوند و توبه می کنند. آنها از دیدن رنج و درد دیگران ناراحت می شوند و سریع به عنوان دوست و همکار به آنها دلجویی می کنند. آنها می خواهند همه اطرافیان خود را راضی و خوشحال ببینند و نمی خواهند کسی از آنها برنجد.علاوه بر این، آنها افراد کم خوابی هستند و عموما تمایل دارند تا تنهایی در فضای خلوت و آرامش بگذرانند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم تالین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم تالین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم تالین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم تالین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

جاوید، جاویدان، دارای روان جاوید

تزيين شده، آراسته

ترکیب دو اسم محمد و یاسر (ستوده و آسان)

روز جمعه، آخرین روز هفته

روح و روان دین

بی‌گناه و پاک، در امان، محفوظ

زنی كه چشمانی درشت و زيبا داشته باشد

نعناع، گیاهی کاشتنی و خوشبو

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید