برفین

سفید و زیبا مانند برف

جنسیت اسم برفین

دختر

برفین به انگلیسی

barfin

تعداد برفین ها در ایران

1,626

تلفظ برفین به فارسی

بَرفين

ریشه اسم برفین

گیلکی

تلفظ برفین به انگلیسی

/barfin/

رنگ اسم برفین

بنفش

ابجد اسم برفین

342

ابجد وسیط اسم برفین

30

ابجد صغیر اسم برفین

18

درباره نام برفین

برفین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم برفین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم برفین که در انگلیسی به صورت barfin نوشته میشود و به دلیل ریشه گیلکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,626 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم برفین

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم برفین و معنی اسم برفین

ریشه اسم برفین

همانطور که گفتیم ریشه اسم برفین گیلکی می باشد و تلفظ برفین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " بَرفين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /barfin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم برفین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم برفین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم برفین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم برفین در لغت نامه دهخدا:
برفی

معنی اسم برفین در فرهنگ فارسی:
برفی شیر برفین

معنی اسم برفین در ثبت احوال

(برف + ين (پسوند نسبت))، ۱- برفي، از جنس برف؛ ۲-سفيد مانند برف؛ ۳- (به مجاز) زيبا چهره.

حروف ابجد و طالع بینی نام برفین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم برفین عدد " 342 " و ابجد وسیط " 30 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که ابتدای اسم آنها با “ب” آغاز می‌شود، علاوه بر اینکه مغرور و زیبا هستند، از طبیعت مهربانی نیز برخوردارند. آنها از دیدگاه دوستی پایداری بسیار مهم می‌دانند و همواره در تلاشند تا روابط خود را با دیگران قوی و پایدار نگه دارند. این افراد، علاوه بر اینکه به دنبال پول و ثروت بیشتر نیستند، به مادیات اهمیت زیادی نمی‌دهند و به جای آن، به ارزش‌های انسانی و روابط عاطفی بین افراد توجه می‌کنند. هرچند مال و مکنت اندکی دارند، اما با داشتن چنین اصول و ارزش‌هایی، آنها توانسته‌اند زندگی روان و خوشبختی را در کنار خانواده و دوستان خود تجربه کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم برفین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم برفین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم برفین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم برفین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم علی و طاها (شریف و نام پیامبر)

ترکیبی از دو اسم محمد و طاهر (ستوده و پاک)

گیس، موی بلند سر، نام صورت فلکی در آسمان نیم‌کره‌ی شمالی

برآور، بپذیر، اجابت کن، از نام‌های خداوند

ترکیب دو اسم امیر و معز (فرمانروا و عزت دهنده)

قسم، اقرار، اعتراف

فریبنده، بسيار زيبا، فریفته

سرانجام، عاقبت، پايان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید