بارین

در كردی باريدن باران

جنسیت اسم بارین

دختر

بارین به انگلیسی

barin

تعداد بارین ها در ایران

3,000

تلفظ بارین به فارسی

بارين

ریشه اسم بارین

فارسی , کردی

تلفظ بارین به انگلیسی

/bārin/

رنگ اسم بارین

نارنجی

ابجد اسم بارین

263

ابجد وسیط اسم بارین

23

ابجد صغیر اسم بارین

11

درباره نام بارین

بارین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم بارین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم بارین که در انگلیسی به صورت barin نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 3,000 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم بارین

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم بارین و معنی اسم بارین

ریشه اسم بارین

همانطور که گفتیم ریشه اسم بارین فارسی , کردی می باشد و تلفظ بارین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " بارين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /bārin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم بارین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم بارین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم بارین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

در كردی باريدن باران

معنی اسم بارین در ثبت احوال

(در كردي) باريدن (باران)، بارنده.

حروف ابجد و طالع بینی نام بارین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم بارین عدد " 263 " و ابجد وسیط " 23 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که ابتدای اسم آنها با “ب” آغاز می‌شود، علاوه بر اینکه مغرور و زیبا هستند، از طبیعت مهربانی نیز برخوردارند. آنها از دیدگاه دوستی پایداری بسیار مهم می‌دانند و همواره در تلاشند تا روابط خود را با دیگران قوی و پایدار نگه دارند. این افراد، علاوه بر اینکه به دنبال پول و ثروت بیشتر نیستند، به مادیات اهمیت زیادی نمی‌دهند و به جای آن، به ارزش‌های انسانی و روابط عاطفی بین افراد توجه می‌کنند. هرچند مال و مکنت اندکی دارند، اما با داشتن چنین اصول و ارزش‌هایی، آنها توانسته‌اند زندگی روان و خوشبختی را در کنار خانواده و دوستان خود تجربه کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم بارین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم بارین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم بارین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم بارین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم معین و رضا (یاریگر و خشنود)

آباد كننده، معمور، آبادان، بسيار عمر كننده

ترکیب دو اسم امیر و شایان (پادشاه و شايسته)

معدنی، استخراج شده از معدن، (به مجاز) داراي ارزش و قيمت

زن شجاع

بنده خدای بزرگ

منسوب به شادی، جشن، خوشحالی، سرور

پارمیس، نام دختر بردیا و نوه کوروش پادشاه هخامنشی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید