ایل ماه

زيباروي ايل

جنسیت اسم ایل ماه

دختر

ایل ماه به انگلیسی

il mah

تعداد ایل ماه ها در ایران

2,856

تلفظ ایل ماه به فارسی

ايل‌ماه

ریشه اسم ایل ماه

ترکی , فارسی

تلفظ ایل ماه به انگلیسی

/il māh/

رنگ اسم ایل ماه

نارنجی

ابجد اسم ایل ماه

87

ابجد وسیط اسم ایل ماه

27

ابجد صغیر اسم ایل ماه

15

درباره نام ایل ماه

ایل ماه یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم ایل ماه را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم ایل ماه، به خاطر ریشه ترکی , فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 2,856 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم ایل ماه

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم ایل ماه و معنی اسم ایل ماه

ریشه اسم ایل ماه

همانطور که گفتیم ریشه اسم ایل ماه ترکی , فارسی می باشد و تلفظ ایل ماه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ايل‌ماه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /il māh/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ایل ماه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ایل ماه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ایل ماه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ماه روی ایل، زیباروی ایل

معنی اسم ایل ماه در ثبت احوال

(ايل + ماه) (به مجاز) زيباروي ايل.

حروف ابجد و طالع بینی نام ایل ماه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ایل ماه عدد " 87 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ایل ماه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ایل ماه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ایل ماه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ایل ماه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

پاره‌ای از آتش، افروزه، ستاره دنباله‌دار، سنگ‌های آسمانی که در اثر برخورد با زمین می‌سوزند

غیرتمند و غیور، جوانمرد

صفت سرو، راست، از شخصیتهای شاهنامه

نان فروش دورگرد، خرد کننده، نام یکی از اصحاب پیامبر اسلام (ص)

خوشنام

سرزمين، مكان، ترتيب و روش كاري، ثروت، توانايي، صبر، آرام و قرار

آرامش دهنده دل، محبوب، معشوق

موی مجعد و پیچیده، کلاله

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید