ایرمان

مهمان

جنسیت اسم ایرمان

پسر

ایرمان به انگلیسی

irman

تعداد ایرمان ها در ایران

531

تلفظ ایرمان به فارسی

ايرمان

ریشه اسم ایرمان

فارسی

تلفظ ایرمان به انگلیسی

/irmān/

رنگ اسم ایرمان

آبی

ابجد اسم ایرمان

302

ابجد وسیط اسم ایرمان

26

ابجد صغیر اسم ایرمان

14

درباره نام ایرمان

ایرمان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم ایرمان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم ایرمان که در انگلیسی به صورت irman نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 531 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم ایرمان

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم ایرمان و معنی اسم ایرمان

ریشه اسم ایرمان

همانطور که گفتیم ریشه اسم ایرمان فارسی می باشد و تلفظ ایرمان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ايرمان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /irmān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ایرمان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ایرمان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ایرمان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

پیشوای دینی، مهمان، مهمان ناخوانده، دنیا

معنی اسم ایرمان در ثبت احوال

(در قديم) ۱- پيشواي ديني؛ ۲- مهمان يا مهمان ناخوانده؛ ۳- (به مجاز) دنيا.

حروف ابجد و طالع بینی نام ایرمان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ایرمان عدد " 302 " و ابجد وسیط " 26 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ایرمان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ایرمان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ایرمان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ایرمان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بسیار ستوده‌تر، پسندیده‌تر، نام پیامبر اسلام (ص)

راز بزرگ

بلندترین نقطه کوه

روز پرخیر و برکت و مبارک

ترکیب دو اسم محمد و طالب (ستوده و خواستار)

مراد، آرزو

ترکیب دو اسم امیر و مسعود (پادشاه و نيک‌بخت)

صبور، باحوصله، بردبار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید