امین محمد

شخص ستوده و مورد اطمينان.

جنسیت اسم امین محمد

پسر

امین محمد به انگلیسی

amin-mohammad

تعداد امین محمد ها در ایران

3,960

تلفظ امین محمد به فارسی

امين‌محمّد

ریشه اسم امین محمد

عربی

تلفظ امین محمد به انگلیسی

/a.-mohammad/

رنگ اسم امین محمد

سبز

ابجد اسم امین محمد

193

ابجد وسیط اسم امین محمد

37

ابجد صغیر اسم امین محمد

31

درباره نام امین محمد

امین محمد یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امین محمد پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امین محمد که در انگلیسی به صورت amin-mohammad نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 3,960 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امین محمد

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم امین محمد و معنی اسم امین محمد

ریشه اسم امین محمد

همانطور که گفتیم ریشه اسم امین محمد عربی می باشد و تلفظ امین محمد در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " امين‌محمّد " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-mohammad/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امین محمد بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امین محمد در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امین محمد در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

محمّد درستکار و مورد اطمینان

معنی اسم امین محمد در ثبت احوال

1- محمّد درستكار و مورد اطمينان؛ 2- امين ستودني و تحسين شده؛ 3- شخص ستوده و مورد اطمينان.

حروف ابجد و طالع بینی نام امین محمد

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امین محمد عدد " 193 " و ابجد وسیط " 37 " ، ابجد صغیر " 31 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امین محمد گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امین محمد چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امین محمد

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امین محمد

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نام دختر امام موسی کاظم (ع)، لقب حضرت مریم (س)، بانوی بلندمرتبه و پاکدامن

عطا و بخشش، بهره، نصیب

تند، تیز، چالاک، دلیر، فر، شکوه

شبان، چوپان

ترکیب دو اسم محمد و سپهر (ستوده و آسمان)

آهن، فولاد، نام مؤسس سلسه ی تیموریان یا گورکانیان

نو، تازه

فولاد، نام پهلوانی در زمان کیقباد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید