امین الله

مورد اعتماد خداوند

جنسیت اسم امین الله

پسر

امین الله به انگلیسی

aminollah

تعداد امین الله ها در ایران

36,870

تلفظ امین الله به فارسی

امين‌الله

ریشه اسم امین الله

عربی

تلفظ امین الله به انگلیسی

/aminollāh/

رنگ اسم امین الله

قرمز

ابجد اسم امین الله

167

ابجد وسیط اسم امین الله

35

ابجد صغیر اسم امین الله

23

درباره نام امین الله

امین الله یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم امین الله را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم امین الله، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 36,870 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم امین الله

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم امین الله و معنی اسم امین الله

ریشه اسم امین الله

همانطور که گفتیم ریشه اسم امین الله عربی می باشد و تلفظ امین الله در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " امين‌الله " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /aminollāh/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امین الله بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امین الله در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امین الله در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

مورد اعتماد خداوند

معنی اسم امین الله در ثبت احوال

مورد اعتماد خدا.

حروف ابجد و طالع بینی نام امین الله

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امین الله عدد " 167 " و ابجد وسیط " 35 " ، ابجد صغیر " 23 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امین الله گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امین الله چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امین الله

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امین الله

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مونث بدیع، جدید، تازه، زیبا، جالب، شگفت انگیز، نادر، آفریننده

تازه، جدید

هدیه، تحفه، سوغات، رهاورد

هنگام صبح زود، سپیده دم، صبح زود

نفس کامل و انسان نیکوکار، صاحب گفتار و کردار نیک، از شخصیت‌های شاهنامه

میوه، بار، نتیجه و حاصل

شاد شدن، خوشحال گردیدن، نشاط

لبخند، درخشیدن

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید