امیریوسف

ترکیب دو اسم امیر و یوسف (پادشاه و خواهد افزود)

جنسیت اسم امیریوسف

پسر

امیریوسف به انگلیسی

amir-yusof

تعداد امیریوسف ها در ایران

1,538

تلفظ امیریوسف به فارسی

اميريوسف

ریشه اسم امیریوسف

عربی , عبری

تلفظ امیریوسف به انگلیسی

/a.-yuso(e)f/

رنگ اسم امیریوسف

سبز

ابجد اسم امیریوسف

407

ابجد وسیط اسم امیریوسف

47

ابجد صغیر اسم امیریوسف

29

درباره نام امیریوسف

امیریوسف یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امیریوسف پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امیریوسف که در انگلیسی به صورت amir-yusof نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی , عبری که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,538 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امیریوسف

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم امیریوسف و معنی اسم امیریوسف

ریشه اسم امیریوسف

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیریوسف عربی , عبری می باشد و تلفظ امیریوسف در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اميريوسف " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-yuso(e)f/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیریوسف بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیریوسف در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیریوسف در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امیر و یوسف:
امیر: فرمانروا، پادشاه، سردار
یوسف: خواهد افزود، سوره‌ دوازدهم قرآن کریم، نام پیامبر بنی اسرائیل

معنی اسم امیریوسف در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ( امير و يوسف.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیریوسف

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیریوسف عدد " 407 " و ابجد وسیط " 47 " ، ابجد صغیر " 29 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیریوسف گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیریوسف چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیریوسف

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیریوسف

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دارای شکوه و عظمتی چون سام

ترکیب دو اسم محمد و یونس (ستوده و نام یکی از پیامبران)

صمیمیت، یک‌رنگی، پاکی

ترکیب دو اسم امیر و پارسا (فرمانروا و پرهیزکار)

پاک، پاکیزه، نیکو

پیروز، برنده، غالب، فاتح

وعده داده شده

مونث مومن، زنی که بخدا و رسول ایمان دارد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید