امیریاسین

ترکیب دو اسم امیر و یاسین (فرمانده و از اسامی حضرت رسول (ص))

جنسیت اسم امیریاسین

پسر

امیریاسین به انگلیسی

amir-yasin

تعداد امیریاسین ها در ایران

1,792

تلفظ امیریاسین به فارسی

اميرياسين

ریشه اسم امیریاسین

عربی

تلفظ امیریاسین به انگلیسی

/a.-yāsin/

رنگ اسم امیریاسین

زرد

ابجد اسم امیریاسین

382

ابجد وسیط اسم امیریاسین

46

ابجد صغیر اسم امیریاسین

22

درباره نام امیریاسین

امیریاسین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امیریاسین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امیریاسین که در انگلیسی به صورت amir-yasin نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,792 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امیریاسین

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم امیریاسین و معنی اسم امیریاسین

ریشه اسم امیریاسین

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیریاسین عربی می باشد و تلفظ امیریاسین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اميرياسين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-yāsin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیریاسین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیریاسین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیریاسین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امیر و یاسین:
امیر: فرمانروا، پادشاه، سردار
یاسین: نام سی و ششمین سوره قرآن مجید، از اسامی حضرت رسول (ص)

معنی اسم امیریاسین در ثبت احوال

از اسامي مركب، امير و ياسين.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیریاسین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیریاسین عدد " 382 " و ابجد وسیط " 46 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیریاسین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیریاسین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیریاسین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیریاسین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

کودک نورُسته، درخت یا درختچه نورس که تازه نشانده شده است

نام پرنده‌ای کوچک به رنگ سیاه

دارنده سخن سزاوار، از شخصیتهای شاهنامه

آن که جهان تحت سلطه اوست و می تواند آن را به کسی ببخشد

شبیه به مهر، مهربان و با محبت، زیبارو مانند خورشید

ترکیب دو اسم محمد و میثاق (ستوده و پیمان)

بزرگوارتر، برتر، بلندتر، بالاتر، والا و باارزش

ترکیب دو اسم مهر و جهان (محبت و عالم)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید