امیرپرهام

ترکیب دو اسم امیر و پرهام (فرمانروا و فرشته خوبی)

جنسیت اسم امیرپرهام

پسر

امیرپرهام به انگلیسی

amir-parham

تعداد امیرپرهام ها در ایران

782

تلفظ امیرپرهام به فارسی

اميرپرهام

ریشه اسم امیرپرهام

فارسی , عربی

تلفظ امیرپرهام به انگلیسی

/a.-parhām/

رنگ اسم امیرپرهام

قرمز

ابجد اسم امیرپرهام

499

ابجد وسیط اسم امیرپرهام

45

ابجد صغیر اسم امیرپرهام

24

درباره نام امیرپرهام

امیرپرهام یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم امیرپرهام را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم امیرپرهام، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 782 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم امیرپرهام

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم امیرپرهام و معنی اسم امیرپرهام

ریشه اسم امیرپرهام

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیرپرهام فارسی , عربی می باشد و تلفظ امیرپرهام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اميرپرهام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-parhām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیرپرهام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیرپرهام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیرپرهام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امیر و پرهام:
امیر: حاکم، فرمانروا، پادشاه، سپهسالار
پرهام: صورت فارسی اسم ابراهیم، فرشته خوبی

معنی اسم امیرپرهام در ثبت احوال

از نام هاي مركب، ه امير و پَرهام.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیرپرهام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیرپرهام عدد " 499 " و ابجد وسیط " 45 " ، ابجد صغیر " 24 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیرپرهام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیرپرهام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیرپرهام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیرپرهام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

شاه سیما، آن که چهره‌ای با هیبت و شکوه چون شاه دارد

ترکیب دو اسم محمد و حسام (ستوده و شمشیر برنده)

ترکیب دو اسم محمد و آرین (ستوده و آریایی)

دوستی و پیوند دوباره بعد از رنجش و آزردگی، سازش و صلح، آرامش

کسی که از مال و منال دنیا می‌گذرد، زاهد، پسر بهمن و نوه‌ی اسفندیار، جدّ اردشیر بابکان

دارای شرف و افتخار، بزرگوار، با اصل و نسب ،مؤنث شریف، ارزشمند، عالی، سید، ارجمند

شمشیر ساخته شده در هند

سخن، حرف مفید، قول

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید