امیرناصر

ترکیب دو اسم امیر و ناصر ( فرمانروا و یاری کننده )

جنسیت اسم امیرناصر

پسر

امیرناصر به انگلیسی

amir-naser

تعداد امیرناصر ها در ایران

1,112

تلفظ امیرناصر به فارسی

اميرناصر

ریشه اسم امیرناصر

عربی

تلفظ امیرناصر به انگلیسی

/a.-nāser/

رنگ اسم امیرناصر

صورتی

ابجد اسم امیرناصر

592

ابجد وسیط اسم امیرناصر

40

ابجد صغیر اسم امیرناصر

16

درباره نام امیرناصر

امیرناصر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امیرناصر پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امیرناصر که در انگلیسی به صورت amir-naser نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,112 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امیرناصر

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم امیرناصر و معنی اسم امیرناصر

ریشه اسم امیرناصر

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیرناصر عربی می باشد و تلفظ امیرناصر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اميرناصر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-nāser/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیرناصر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیرناصر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیرناصر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امیر و ناصر :
امیر: فرمانروا، پادشاه، سردار
ناصر: یاری کننده، از نام های پروردگار

معنی اسم امیرناصر در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا امير و ناصر.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیرناصر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیرناصر عدد " 592 " و ابجد وسیط " 40 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیرناصر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیرناصر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیرناصر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیرناصر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

روشنا، تابنده، زیبا

ترکیب دو اسم امیر و پرهام (فرمانروا و فرشته خوبی)

نام همسر فرعون که زني صالح بود و موسی را از نیل گرفت و از او مراقبت کرد، ستون، اندوهگین

نیکوکار

ترکیب دو اسم محمد و خالد (ستوده و جاودان)

آواز، شهرت، عقیده

زینت دین، سبب آرایش دین

آنچه به روان انسان شادابی و طراوت می بخشد، جانبخش، مفرح

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید