امیرفرزام

ترکیب دو اسم امیر و فرزام (فرمانروا و شایسته)

جنسیت اسم امیرفرزام

پسر

امیرفرزام به انگلیسی

amir-farzam

تعداد امیرفرزام ها در ایران

202

تلفظ امیرفرزام به فارسی

اميرفرزام

ریشه اسم امیرفرزام

فارسی , عربی

تلفظ امیرفرزام به انگلیسی

/a.-farzām/

رنگ اسم امیرفرزام

طلایی

ابجد اسم امیرفرزام

579

ابجد وسیط اسم امیرفرزام

51

ابجد صغیر اسم امیرفرزام

30

درباره نام امیرفرزام

امیرفرزام یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امیرفرزام پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امیرفرزام که در انگلیسی به صورت amir-farzam نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 202 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امیرفرزام

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم امیرفرزام و معنی اسم امیرفرزام

ریشه اسم امیرفرزام

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیرفرزام فارسی , عربی می باشد و تلفظ امیرفرزام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اميرفرزام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-farzām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیرفرزام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیرفرزام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیرفرزام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امیر و فرزام:
امیر: فرمانروا، پادشاه، سردار
فرزام: لایق، درخور، شایسته

معنی اسم امیرفرزام در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ، امير و فرزام.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیرفرزام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیرفرزام عدد " 579 " و ابجد وسیط " 51 " ، ابجد صغیر " 30 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیرفرزام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیرفرزام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیرفرزام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیرفرزام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نیکی، نیکوکاری، شایستگی

زنده باد، آفرین، زنده باشی

پرنده ای با پرهای رنگارنگ

رام، آدمی، سازگار با مردم ، از نام‌های حضرت فاطمه

از نام‌های زنان در شاهنامه، گل درخت انار

دانا، آگاه، دانشمند، خدا شناس

آن که با ناز و تکبر راه می رود، عشوه کنان

(به مجاز) زیبا، سرسبز و با طراوت

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید