امیرسهیل

ترکیب دو اسم امیر و سهیل (فرمانروا و نام یک ستاره)

جنسیت اسم امیرسهیل

پسر

امیرسهیل به انگلیسی

amir-sohil

تعداد امیرسهیل ها در ایران

753

تلفظ امیرسهیل به فارسی

اميرسهيل

ریشه اسم امیرسهیل

عربی

تلفظ امیرسهیل به انگلیسی

/a.-sohil/

رنگ اسم امیرسهیل

آبی

ابجد اسم امیرسهیل

356

ابجد وسیط اسم امیرسهیل

44

ابجد صغیر اسم امیرسهیل

23

درباره نام امیرسهیل

امیرسهیل یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امیرسهیل پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امیرسهیل که در انگلیسی به صورت amir-sohil نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 753 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امیرسهیل

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم امیرسهیل و معنی اسم امیرسهیل

ریشه اسم امیرسهیل

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیرسهیل عربی می باشد و تلفظ امیرسهیل در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اميرسهيل " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-sohil/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیرسهیل بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیرسهیل در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیرسهیل در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امیر و سهیل:
امیر: فرمانروا، پادشاه، سردار
سهیل: نام ستاره ای درخشان

معنی اسم امیرسهیل در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ( امير و سهيل.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیرسهیل

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیرسهیل عدد " 356 " و ابجد وسیط " 44 " ، ابجد صغیر " 23 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیرسهیل گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیرسهیل چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیرسهیل

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیرسهیل

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

راهنما، هدایت کننده، معشوقه، راه روشن

در راه دين جنگيدن، مبارزه، كوشيدن، تلاش

بهشت يونانيان و روميان

منسوب به آدین، دارای زیور، زینت و آرایش، (به مجاز) زیبا

طبیعت، هریک از عناصر چهارگانه

جوی، رود، نام ششمین امام شیعیان

جواهری گران‌بها که در صدف تولید می‌شود، نوعی گل

ترکیب دو اسم محمد و آیهان (ستوده و پادشاه ماه)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید