امیررهام

ترکیب دو اسم امیر و رهام (فرمانروا و پرنده شکست ناپذیر)

جنسیت اسم امیررهام

پسر

امیررهام به انگلیسی

amir-rohham

تعداد امیررهام ها در ایران

672

تلفظ امیررهام به فارسی

امیررُهام

ریشه اسم امیررهام

فارسی , عربی

تلفظ امیررهام به انگلیسی

/a.-rohām , a.-rohhām/

رنگ اسم امیررهام

زرد

ابجد اسم امیررهام

497

ابجد وسیط اسم امیررهام

41

ابجد صغیر اسم امیررهام

20

درباره نام امیررهام

امیررهام یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امیررهام پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امیررهام که در انگلیسی به صورت amir-rohham نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 672 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امیررهام

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم امیررهام و معنی اسم امیررهام

ریشه اسم امیررهام

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیررهام فارسی , عربی می باشد و تلفظ امیررهام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " امیررُهام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-rohām , a.-rohhām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیررهام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیررهام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیررهام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امیر و رهام:
امیر: فرمانروا، پادشاه، سردار
رهام: نام پسر گودرز پهلوان ایرانی، از شخصیت‌های شاهنامه، پرنده شکست ناپذیر، لطافت باران

معنی اسم امیررهام در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ي امير و رهام.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیررهام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیررهام عدد " 497 " و ابجد وسیط " 41 " ، ابجد صغیر " 20 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیررهام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیررهام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیررهام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیررهام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

عالم بالا، درگاه قدس خداوند، عالم غيب، جايگاه فرشتگان، سپهر

گوش شنوا

ترکیب دو اسم مهر و آیین (مهربانی و رسم)

ترکیب دو اسم محمد و فرحان (ستوده و شاد)

سرزمين فراز، زمين‌های بلند، تپه، نتیجه، امید

نیکان، نام يكی از سرداران ديلمی، علت و سبب

پادشاه و شهریار دلیر، نام دومین پسر کیقباد پادشاه کیانی، از شخصیت‌های شاهنامه

ترکیب دو اسم محمد و طه (ستوده و طاها)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید