امیراصلان

پادشاه چون شير

جنسیت اسم امیراصلان

پسر

امیراصلان به انگلیسی

amir-aslan

تعداد امیراصلان ها در ایران

3,230

تلفظ امیراصلان به فارسی

اميراصلان

ریشه اسم امیراصلان

فارسی

تلفظ امیراصلان به انگلیسی

/a.-aslān/

رنگ اسم امیراصلان

زرد

ابجد اسم امیراصلان

423

ابجد وسیط اسم امیراصلان

39

ابجد صغیر اسم امیراصلان

18

درباره نام امیراصلان

امیراصلان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امیراصلان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امیراصلان که در انگلیسی به صورت amir-aslan نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 3,230 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امیراصلان

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم امیراصلان و معنی اسم امیراصلان

ریشه اسم امیراصلان

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیراصلان فارسی می باشد و تلفظ امیراصلان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اميراصلان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-aslān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیراصلان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیراصلان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیراصلان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم امیراصلان در ثبت احوال

(عربي ـ تركي) پادشاه چون شير، حاكم دلاور، فرمانده و سردار چون شير.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیراصلان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیراصلان عدد " 423 " و ابجد وسیط " 39 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیراصلان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیراصلان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیراصلان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیراصلان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

پاک، نیکو، خوش‌بو

شبیه به مهر، مهربان و با محبت، زیبارو مانند خورشید

بانویی که در شیردوشگاه شیر گوسفندان را می دوشد

دارای نیای خوب، نیکوتبار، نیک نژاد

لقب پادشاهان روم و بعضی از کشورهای اروپایی

امید، آرزو، بشارت دهنده پیروزی

سوشیانت، نجات دهنده

شبيه به نور، روشن و درخشان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید