امیتیس

آمیتیس

جنسیت اسم امیتیس

دختر

امیتیس به انگلیسی

amitis

تعداد امیتیس ها در ایران

855

تلفظ امیتیس به فارسی

امی تيس(اميتيس)

ریشه اسم امیتیس

فارسی

تلفظ امیتیس به انگلیسی

/āmitis/

رنگ اسم امیتیس

آبی

ابجد اسم امیتیس

521

ابجد وسیط اسم امیتیس

29

ابجد صغیر اسم امیتیس

17

درباره نام امیتیس

امیتیس یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امیتیس دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امیتیس که در انگلیسی به صورت amitis نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 855 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امیتیس

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم امیتیس و معنی اسم امیتیس

ریشه اسم امیتیس

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیتیس فارسی می باشد و تلفظ امیتیس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " امی تيس(اميتيس) " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /āmitis/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیتیس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیتیس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیتیس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

=آمیتیس
آمیتیس: نام دختر خشایار پادشاه هخامنشی

معنی اسم امیتیس در ثبت احوال

(= آميتيس)

حروف ابجد و طالع بینی نام امیتیس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیتیس عدد " 521 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیتیس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیتیس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیتیس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیتیس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

(به مجاز) زیبارو و خوشبو

نام نوعی درخت

مهدیس، مانند ماه

منسوبه به شاه، (به مجاز) داراي ارزش و مقام شاهانه

خوب، نيكو، آدم خوب، شخص صالح، شايسته، خوشی، سعادت

نوازشِ دل، دلنواز

خون، به رنگ خون، (به مجاز) سرخ رنگ

مشرق

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید