الیان

نام یکی از پهلوانان خورشید شاه در داستان سمک عیار

جنسیت اسم الیان

پسر

الیان به انگلیسی

elyan

تعداد الیان ها در ایران

26,868

تلفظ الیان به فارسی

اِلیان

ریشه اسم الیان

فارسی

تلفظ الیان به انگلیسی

/elyan/

رنگ اسم الیان

سبز

ابجد اسم الیان

92

ابجد وسیط اسم الیان

20

ابجد صغیر اسم الیان

11

درباره نام الیان

الیان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم الیان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم الیان که در انگلیسی به صورت elyan نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 26,868 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم الیان

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم الیان و معنی اسم الیان

ریشه اسم الیان

همانطور که گفتیم ریشه اسم الیان فارسی می باشد و تلفظ الیان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اِلیان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /elyan/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم الیان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم الیان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم الیان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

نام یکی از پهلوانان خورشید شاه در داستان سمک عیار

معنی اسم الیان در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم الیان معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام الیان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم الیان عدد " 92 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم الیان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم الیان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم الیان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم الیان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

جوانمرد نیکو، بهترین جوانمرد

تهی دست، مسکین، مستمند

ماه جوانمرد

گل زینتی

فولاد، نام پهلوانی در زمان کیقباد

درخشان، روشن

خواهش و خواسته، ستایش کننده، آرزو

منسوب به ماه، زیباروی، بزرگترین

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید