الگا

سرزمين، ناحيه

جنسیت اسم الگا

دختر

الگا به انگلیسی

olga

تعداد الگا ها در ایران

888

تلفظ الگا به فارسی

اُلگا

ریشه اسم الگا

ترکی

تلفظ الگا به انگلیسی

/olgā/

رنگ اسم الگا

آبی

ابجد اسم الگا

52

ابجد وسیط اسم الگا

16

ابجد صغیر اسم الگا

7

درباره نام الگا

الگا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم الگا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم الگا که در انگلیسی به صورت olga نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 888 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم الگا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم الگا و معنی اسم الگا

ریشه اسم الگا

همانطور که گفتیم ریشه اسم الگا ترکی می باشد و تلفظ الگا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اُلگا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /olgā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم الگا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم الگا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم الگا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم الگا در فرهنگ فارسی:
۱. زمین بوم ۲. ناحیه قسمتی از ایالت .

معنی اسم الگا در ثبت احوال

(= الكا) (در قديم) سرزمين، ناحيه؛ (اَعلام) قدیسه الگا [حدود ۸۹۰-۹۶۹ میلادی] اولین قدیسه‌ي روسی، همسر و نایب السلطنه‌ي امیر کِیف [۹۴۵-۹۵۷ میلادی]، که مسیحی شد و مسیحیت را در روسیه رواج داد.

حروف ابجد و طالع بینی نام الگا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم الگا عدد " 52 " و ابجد وسیط " 16 " ، ابجد صغیر " 7 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم الگا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم الگا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم الگا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم الگا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

آینده، زمان آینده

ترکیب دو اسم مهر و آیین (مهربانی و رسم)

ترکیب دو اسم محمد و ناصر (ستوده و یاری دهنده)

ترکیب دو اسم یگانه و زهرا (بي‌همتا و درخشنده‌روی)

تأييد كننده

ترکیب دو اسم نعیم و رضا (نعمت و خشنودی)

اهورامزدا، نام دیگر سیاره مشتری، نام روز اول از هرماه خورشیدی

ترکیب دو اسم محمد و پویا (ستوده و پوینده)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید