اروین

تجربه، امتحان

جنسیت اسم اروین

پسر

اروین به انگلیسی

arvin

تعداد اروین ها در ایران

1,466

تلفظ اروین به فارسی

اَروين

ریشه اسم اروین

فارسی

تلفظ اروین به انگلیسی

/arvin/

رنگ اسم اروین

سبز

ابجد اسم اروین

267

ابجد وسیط اسم اروین

27

ابجد صغیر اسم اروین

15

درباره نام اروین

اروین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم اروین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم اروین که در انگلیسی به صورت arvin نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,466 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم اروین

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم اروین و معنی اسم اروین

ریشه اسم اروین

همانطور که گفتیم ریشه اسم اروین فارسی می باشد و تلفظ اروین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اَروين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /arvin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم اروین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم اروین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم اروین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

در فارسی به معنای تجربه ،آزمون است.در زبان آلمانی به معنی دوستدار مردم و در زبان انگلیسی به معنی شایسته نبرد میباشد.در زبان کردی به معنای آتش عشق است.اسمی نایاب وبین المللی هست.

معنی اسم اروین در ثبت احوال

(= آروين)، ( آروين.

حروف ابجد و طالع بینی نام اروین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم اروین عدد " 267 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم اروین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم اروین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم اروین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم اروین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و کیان (ستوده و پادشاهان)

سوزان، نور زندگی

ترکیب دو اسم فیض و محمد (بخشش و ستوده)

منسوب به یاسین

کامل، تمام، نام یکی از اصحاب حضرت علی (ع)

موٌنث عاصم، نگه‌دارنده، محافظ

مبارک، خجسته، خوش یمن، خوشبختی، سعادت

دارای نامی زیبا چون گل، لطیف، زیبا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید