ارنیکا

آريايی نيكو رفتار، آريايی خوب و زيبا

جنسیت اسم ارنیکا

دختر

ارنیکا به انگلیسی

arnica

تعداد ارنیکا ها در ایران

1,334

تلفظ ارنیکا به فارسی

اَرنيکا

ریشه اسم ارنیکا

فارسی

تلفظ ارنیکا به انگلیسی

/arnicā/

رنگ اسم ارنیکا

زرد

ابجد اسم ارنیکا

282

ابجد وسیط اسم ارنیکا

30

ابجد صغیر اسم ارنیکا

12

درباره نام ارنیکا

ارنیکا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم ارنیکا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم ارنیکا، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,334 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم ارنیکا

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم ارنیکا و معنی اسم ارنیکا

ریشه اسم ارنیکا

همانطور که گفتیم ریشه اسم ارنیکا فارسی می باشد و تلفظ ارنیکا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اَرنيکا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /arnicā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ارنیکا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ارنیکا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ارنیکا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آریایی نیکو کردار ، آریایی نیکو رفتار ، آریایی خوب و زیبا.

معنی اسم ارنیکا در ثبت احوال

۱- آريايي نيكو كردار، آريايي نيكو رفتار، ۲- آريايي خوب و زيبا.

حروف ابجد و طالع بینی نام ارنیکا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ارنیکا عدد " 282 " و ابجد وسیط " 30 " ، ابجد صغیر " 12 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ارنیکا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ارنیکا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ارنیکا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ارنیکا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زيبارويي از ايل و قبيله

بنده‌ی كوچك خدا، بنده‌ی خدا

نیرو، قدرت

رفیع، شریف، سرافراز، از نام های پروردگار

نیک‌نژاد، دارای اصل و نسب، اصیل، شریف

نفس کامل و انسان نیکوکار، صاحب گفتار و کردار نیک، از شخصیت‌های شاهنامه

چهره ی سفید و لطیف و همینطور بوی خوش

آیدا، شاد خوشحال

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید