احمدحسین

ترکیب دو اسم احمد و حسین (پسندیده تر و نیکو)

جنسیت اسم احمدحسین

پسر

احمدحسین به انگلیسی

ahmad-hoseyen

تعداد احمدحسین ها در ایران

1,238

تلفظ احمدحسین به فارسی

احمدحسین

ریشه اسم احمدحسین

عربی

تلفظ احمدحسین به انگلیسی

/a.-hoseyen/

رنگ اسم احمدحسین

زرد

ابجد اسم احمدحسین

181

ابجد وسیط اسم احمدحسین

37

ابجد صغیر اسم احمدحسین

37

درباره نام احمدحسین

احمدحسین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم احمدحسین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم احمدحسین که در انگلیسی به صورت ahmad-hoseyen نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,238 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم احمدحسین

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم احمدحسین و معنی اسم احمدحسین

ریشه اسم احمدحسین

همانطور که گفتیم ریشه اسم احمدحسین عربی می باشد و تلفظ احمدحسین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " احمدحسین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-hoseyen/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم احمدحسین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم احمدحسین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم احمدحسین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم احمد و حسین:
احمد: بسیار ستوده تر، پسندیده تر، نام پیامبر اسلام(ص)
حسین: خوب، نیکو، صاحب جمال، نام امام سوم شیعیان

معنی اسم احمدحسین در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا احمد و حسین.

حروف ابجد و طالع بینی نام احمدحسین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم احمدحسین عدد " 181 " و ابجد وسیط " 37 " ، ابجد صغیر " 37 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم احمدحسین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم احمدحسین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم احمدحسین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم احمدحسین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

سعادت، فرخنده، مبارک

خبر، پیغام، وحی، الهام

نام دختر حضرت آدم (ع)، نام ماده‌ای که از گداختن برخی از فلزات مانند طلا و نقره به دست آید

گل خندان، گل شکفته

حور، زن زیبای بهشتی

موجب ترقی دین و آیین

سفید‌رو، پاکدامن، نام دختر افراسیاب که عاشق بیژن پهلوان ایرانی شد

منسوب به سام، آتش

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید