آیپارا

پاره ای از ماه، مثل ماه زیبا و درخشان

جنسیت اسم آیپارا

دختر

آیپارا به انگلیسی

ay para

تعداد آیپارا ها در ایران

828

تلفظ آیپارا به فارسی

آی پارا

ریشه اسم آیپارا

ترکی

تلفظ آیپارا به انگلیسی

/āy pārā/

رنگ اسم آیپارا

زرد

ابجد اسم آیپارا

215

ابجد وسیط اسم آیپارا

25

ابجد صغیر اسم آیپارا

10

درباره نام آیپارا

آیپارا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم آیپارا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم آیپارا، به خاطر ریشه ترکی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 828 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم آیپارا

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم آیپارا و معنی اسم آیپارا

ریشه اسم آیپارا

همانطور که گفتیم ریشه اسم آیپارا ترکی می باشد و تلفظ آیپارا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آی پارا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /āy pārā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آیپارا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آیپارا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آیپارا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

پاره ای از ماه، مثل ماه زیبا و درخشان

معنی اسم آیپارا در ثبت احوال

۱- ماه پاره، پاره‌ي ماه؛ ۲- (به مجاز) زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام آیپارا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آیپارا عدد " 215 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 10 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آیپارا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آیپارا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آیپارا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آیپارا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

موجب آبرو

ستوده و پسنديده، حمد كننده، بسيار سپاسگزار پروردگار

زیبا و درخشان ماننده ماه

زن شجاع

راست گو، راست و درست، آشکار، لقب امام جعفر صادق (ع) ششمین امام شیعیان

سوزان، نور زندگی

آن که جهان تحت سلطه اوست و می تواند آن را به کسی ببخشد

پدر فتح

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید